Kosmetika

Co nabízím?

Základní řada, kterou ve svém studiu využívám a která je určená k péči o pleť, obsahuje komplexní portfolio produktů k čistění, regeneraci, osvěžení i hydrataci vaší pleti. Katalog  nabízí širokou škálu přípravků proti stárnutí, které jsou určeny pro všechny typy pleti. Pokud má vaše pokožka sklon k tvorbě akné, určitě využijete pomoci speciální řady, která slouží k péči právě o tento typ problematické pleti. Pro dokonalou péči o oči a rty byly vyvinuty přípravky svým složením přesně odpovídající potřebám těchto partií. Kosmetika, kterou využívám, ale nezapomněla ani na muže. Pro jejich potřeby na trh uvedla speciální řadu. Samozřejmě není opomenuta péče o zbývající části těla v podobě tělových mlék a jiných přípravků.

V rámci kosmetiky Vám také mohu nabídnout kompletní kosmetické ošetření, které sestává z jednotlivých kroků: na základě mého posouzení získáte komplexní analýzu pleti, na základě níž se budou odvíjet další postupy. Dále dojde k samotnému procesu ošetření pleti, po níž bude následovat odborné poradenství a případně i líčení.

Alginátové masky

Dále nabízím možnosti, jak předejít předčasnému stárnutí pleti. Jednou z možností je využití alginátových masek. Tyto masky se vyrábí z mořských řas a jsou vhodné pro všechny typy pleti a ošetření.

Mezi jejich hlavní přínosy patří:

  • protizánětlivé působení, působení proti otokům
  • rozpouštění infiltrátů po akné
  • hydratace suché pokožky a absorbce zbytků mazu u mastné pleti
  • zesílení schopnosti buněk absorbovat kyslík
  • vyhlazení drobných vrásek díky zvýšené produkci kolagenu
  • liftingový účinek
  • viditelné zlepšení barvy pleti, osvěžení pokožky.

Regenerační ampule

Další možností, jak zlepšit svou pleť, je použití regeneračních ampulí. Jde o inteznivní kúru pro vylepšení vzhledu pleti a její regeneraci. Ampule se vyrábí ve formě vodnatého roztoku a aplikují se 2x denně na partie těla, které potřebují regenerovat (obličej a tělo).

Kolagenové masky

Kolagenové masky v podobě kolagenových plátů jsou moderní patentovaná německá technologie výroby kolagenových masek s Bio aktivním kolagenem. Kolagen byl vyvinut v souladu s přísnými vědeckými kritérii k medicínským účelům a byl úspěšně použit k léčbě i těžkých popálenin.

Základem je osvědčená technologie matice kolagenu, který byl vytvořen v laboratoři Dr. Suwelacka. Přírodní, nerozpustná kolagenová vlákna tvoří trojrozměrnou strukturu, která je totožná se strukturou lidského kolagenu. Proto má výbornou snášenlivost na kůži. Téměř 100 % kolagen, úplná absence konzervačních látek a parfémů, hypoalergenní. Kolagenovou masku lze použít pro expres ošetření s okamžitým efektem, tak i pro intenzivní péči pro všechny typy pleti.

Kolagenová maska obnovuje ztracený kolagen, dokáže velmi účinně hydratovat pleť, zlepšuje okysličení, výživu pokožky, napomáhá k její relaxaci a má rychlý liftingový účinek. Díky použití nejmodernější technologie, je maska složená z přísad zahrnujících čisté přírodní výtažky a kolagen, tím pronikají do hloubky epidermu. Je určena k hloubkové hydrataci a vyhlazování vrásek. Čistí póry, dodává pleti okamžitou jemnost a hydratovaný vzhled. Je speciálně navržena tak, aby do pleti pronikly vysoce koncentrované látky.

Kolagenové pláty lze pokládat jak na celý obličej, tak i na jednotlivé části obličeje (oči a rty).

Mikrodermální ošetření

Pokožka je denodenně zkoušena všemožnými vlivy prostředí – klimatem, nečistotami z ovzduší a okolí, silou UV záření, ale i tím, co využíváme doma (k péči o bydlení a o sebe) – čisticími prostředky, léky, i nevhodnou kosmetikou. Naše kůže občas potřebuje pomoci zvenčí – tedy péči a její možnosti. Jednou z nich je právě mikrodermální abraze. Co to je? Je to de facto peeling. Mechanické odstranění odumřelé, nebo poškozené tkáně pokožky.

Namáhaná pleť se zbaví nečistot, jizviček, akné i dermatitid a vyrážek. Mikrodermální abraze je šetrná bodová metoda ošetření pleti. Celkově jde o jemné a šetrné obroušení kůže mechanicky, za pomoci jemných krystalů. Po abrazi se pleť ošetří speciálními kosmetickými produkty. Zákrok nastartovává tvorbu nových buněk v pokožce.

Po samotné abrazi se vstřebávají krémy i balzámy rychleji a efektivněji do pokožky. Tím se snáze ustálí struktura pleti a její buněčný systém. S tím je rovněž spojena elasticita kůže, která díky abrazi má zrychlenou a efektivní tvorbu elastanu. Zároveň je efekt na pleti viditený prakticky ihned.

Lymfatická masáž obličeje

Lymfatická masáž je velmi jemná a překvapivě účinná technika, která je založena na znalosti toku lymfy a jejích detoxikačních účincích. Velmi příjemná ruční technika už po několika užitích lymfu rozproudí, odstraní nežádoucí obličejové otoky, zdokonalí a vyhlazuje pleť. Správně a odborně provedená lymfodrenáž, zvláště, když je opakovaná, přináší markantní změnu, kterou není možné přehlédnout. Tato masáž je vhodná úplně pro všechny a jde tak o velmi oblíbenou a žádanou terapii především díky svým kosmetickým a detoxikačním účinkům.

Pravidelné masáže tak spolehlivě odstraňují váčky pod očima a jemné jizvičky, vyhlazují vrásky a prokrvují pleť.

Aplikace záleží na ošetřované části těla. Většinou se ošetření pohybuje v rozmezí od 30 do 60 minut. Počet lymfo-drenáží je individuální podle dané problematiky a schopností těla regenerovat. Ženám je doporučováno lymfo-drenáž podstoupit minimálně 2 x do roka s 10 návštěvami. Po této kůře není vůbec od věci chodit na takzvané udržovací kůry jednou za 3 až 4 týdny.

Na tuto masáž bývají silné reakce a to hlavně únava, žízeň, zvýšené močení, bolest hlavy apod. Je dobré si po této masáži hned naplánovat odpočinek. Často se stává, že klienti si jdou rovnou domů lehnout. Je také třeba zvýšit pitný režim před i po aplikaci. Rovněž je dobré vyvarovat se pití alkoholu, kávy a kouření. Je to proto, aby se ulehčilo čistícím orgánům (jako jsou například ledviny a játra), při odbourávání uvolněných odpadních látek a solí. Zdravá životospráva při absolvování lymfo-drenáží je základem pro dosažení výborných výsledků, které lymfo-drenáž nabízí.

Ceny kosmetických služeb 
– kosmetické ošetření570,-
– úprava obočí 100,-
– barvení obočí70,-
– barvení řas150,-
Regenerační ošetření proti stárnutí
– alginátové masky150,-
– regenerační ampule90,-
– kolagenový plát (rty)80,-
– kolagenový plát (oči)110,-
– kolagenový plát (celý obličej)350,-
– mikrodermální ošetření190,-

Aktuální AKČNÍ BALÍČKY naleznete v sekci AKCE!