Solárium

Jak se opalovat v soláriu krok za krokem:

 1. Přečtěte si, co to je solárium a jaké jsou základní typy solárií. Pokud máte nižší tlak (sklony k omdlévání), volte jednoznačně horizontální solárium (během opalování se leží).
 2. Před první návštěvou solária se seznamte s pravidly opalování v soláriu – ujistěte se, že nepatříte mezi osoby, které se nesmí v soláriu opalovat.
 3. Opalovat se můžete bez oblečení nebo v plavkách (spodním prádle).
 4. Po opalování se Vám bude hodit ručník.
 5. V den opalování nepoužívejte (případně před příchodem do solária odstraňte) jakékoliv kosmetické přípravky, které nejsou přímo určeny pro opalování v soláriu (make-up, parfémy, deodoranty, tělová mléka).
 6. V den opalování se neholte.
 7. Přímo na místě bude určen fototyp Vaší kůže, zhodnocen aktuální stav Vaší pokožky a dojde tak k sestavení Vášeho osobního opalovacího programu s doporučenými časy a intervaly opalování.
 8. Obsluha Vám také poradí s výběrem správného krému do solária. Ten potom nanášejte v kabince těsně před opalováním.
 9. Nechejte si důkladně vysvětlit obsluhu solária – jak se solárium otvírá a zavírá, jak se zapíná a vypíná, jak si máte do solária správně lehnout, kde si můžete zkontrolovat nastavený čas, kterým tlačítkem v případě potřeby přivoláte obsluhu, možnost nastavení dalších funkcí jako je větrák, rádio, vůně…
 10. Solárium se po každém klientovi dezinfikuje, hygieny se tedy obávat nemusíte.
 11. Před zahájením opalování si odložte všechny šperky.
 12. V soláriu je nutné chránit si zrak pomocí speciálních ochranných brýlí. Ve studiu Vám budou zapůjčeny nebo si můžete pořídit svoje vlastní.
 13. Během opalování neležte nehybně, stlačená místa se méně prokrvují a hůře opalují.
 14. Po opalování se alespoň 3 hodiny nesprchujte.
 15. Přečtěte si co dělat pro udržení opálení.

 

Ceny za solárium 
– 1 minuta16,-
– 100minutová permanentka1500,-

Aktuální AKČNÍ BALÍČKY naleznete v sekci AKCE!